Kdo o Air Bank půjčku může zažádat?

Půjčku od Air Bank může získat každá občan České republiky starší 18 let. O půjčku může zažádat každý, kdo splňuje první podmínku a je zaměstnancem, OSVČ, student vysoké či vyšší odborné školy. Každý, kdo pobírá starobní či invalidní důchod, výsluhu, či každý, kdo má svobodné povolání nebo příjmy z pronájmu či kapitálového majetku.

Pro cizince je důležitou podmínkou trvalé bydliště na území České republiky, pro občany Slovenské republiky pak dlouhodobý přechodný pobyt na území České republiky. Pokud jste zaměstnanec, postačí, aby sídlo vašeho zaměstnavatele bylo na území České nebo Slovenské republiky a abyste u něj nebyli ve zkušební době.

Dále potřebujete běžný účet u Air Bank, který vám však může být zdarma zřízen při zakládání půjčky. Účet je třeba pro zaslání peněz a jejich následné splácení.

Jak o Air Bank půjčku zažádat?

O Air Bank půjčku si můžete zažádat třemi způsoby: vyplněním online formuláře, zasláním žádosti poštou či osobním sjednáním na pobočce. Ke sjednání budete potřebovat občanský průkaz a jako cizinec buď cestovní pas, potvrzení o povolení k pobytu, národní doklad totožnosti či řidičský průkaz. Dále potřebujete jako zaměstnanec potvrzení o příjmu, jako OSVČ daňové přiznání a jako důchodce důchodový výměr či potvrzení o pobírání důchodu.

Po sjednání půjčky vám bude zdarma zařízen běžný účet, na který zašlete libovolnou částku (například 1 korunu). Posléze budete moci s účtem volně disponovat.

ZAŽÁDÁNÍ O AIR BANK PŮJČKU ZDE