Specifické vlastnosti Air Bank půjčky

U Air Bank si můžete půjčit částku ve výší 5 000 Kč až 400 000 Kč. S půjčovanou částkou si můžete zvolit i dobu splatnosti, která však nesmí být kratší než 6 měsíců a delší než 96 měsíců. Fixní úroková sazba Air Bank půjčky se pohybuje od 9,9%.

Půjčku si můžete sjednat hned několika způsoby (online, poštou či přímo na pobočce) a peníze vám budou po schválení půjčky zaslány na váš běžný účet. Kromě nové půjčky můžete k Air Bank převést i svoje stávající půjčky z jiné banky, které u Air Bank můžete refinancovat či konsolidovat.

U Air Bank si můžete pořídit i několik půjček najednou. K půjčce získáte zdarma běžný účet, který bude využíván pro splácení půjčky. To se samozřejmě týká, nových klientů, kteří u Air Bank běžný účet nemají. Stávajícím klientům samozřejmě nebude zakládán další nový účet.

Poplatky spjaté s půjčkou

Jedním ze specifik Air Bank půjčky, která je zároveň i nespornou výhodou této půjčky, jsou nulové poplatky. Půjčka je tedy zproštěná veškerých poplatků. To znamená, že půjčku si sjednáte i vedete zdarma (v rámci poplatků). Půjčku můžete i bez dalších poplatků či sankcí předčasně splatit.

-          Poplatek za poskytnutí: zdarma

-          Poplatek za vedení: zdarma

-          Poplatek za předčasné splacení: zdarma

Poplatků je zproštěno i refinancování půjčky z jiné banky či konsolidace půjček.

Na co se půjčka hodí?

Jak již bylo zmíněno, u Air Bank si můžete sjednat novou půjčku, převést půjčky z jiné banky a následně je refinancovat či konsolidovat. Půjčka Air Bank můžete využít pro širokou škálu účelů. Půjčka je vhodná na nákup elektroniky, financování bydlení či dovolené, atd.

SJEDNÁNÍ AIR BANK PŮJČKY ZDE